Premier League

Alle spillere

555 aktive Premier League-spillere med point, pris og sæsonstatistik. Klik på en spiller for runde-for-runde-tal.

SpillerKlubPos.PrisMålAssistsPoint
Erling Braut HaalandManchester CityFWD15.0801.633.000
Yasin Abbas AyariBrightonMID6.8501.529.000
Morgan Elliot RogersChelseaMID8.8611.497.000
Luka VuškovićBrightonDEF5.4201.371.000
James Harrington TraffordLeedsGK5.8001.319.000
Maxim De CuyperBrightonDEF5.8151.302.000
K. TzolakisHull CityGK5.3001.263.000
Jan Paul van HeckeTottenhamDEF6.3301.262.000
Alisson Ramsés BeckerLiverpoolGK6.2001.247.000
Pedro Lomba NetoChelseaMID7.6311.234.000
Pascal GroßBrightonMID6.3221.178.000
Francisco Evanilson de Lima BarbosaBournemouthFWD7.0531.175.000
Mohamed Elbachir BelloumiHull CityMID5.2211.174.000
Diego Alexander Gómez AmarillaBrightonMID6.0211.169.000
James Clayton HillBournemouthDEF6.6001.159.000
Bart VerbruggenBrightonGK5.2001.154.000
Marcus Joseph TavernierBournemouthMID7.0501.144.000
Keane William Lewis-PotterBrentfordMID6.5311.137.000
Tyrick Kwon MitchellCrystal PalaceDEF5.6401.135.000
Bryan Tetsadong Marceau MbeumoManchester UnitedMID8.6501.120.000
Rúben dos Santos Gato Alves DiasManchester CityDEF6.6001.100.000
Jayden Ian BogleLeedsDEF5.6301.093.000
Alexander Chuka IwobiFulhamMID6.5201.080.000
EncisoIpswichMID6.6311.078.000
Đorđe PetrovićBournemouthGK5.2001.065.000
Iliman Cheikh Baroy NdiayeEvertonMID7.0041.056.000
Olivier Maxime BoscagliBrightonDEF5.2011.055.000
Joshua KingFulhamMID5.8311.048.000
Michael Olabode KayodeBrentfordDEF5.4101.045.000
Rayan Vitor Simplício RochaBournemouthMID6.7101.040.000
Adrien TruffertBournemouthDEF6.5011.039.000
Antonín KinskýTottenhamGK5.0001.037.000
Andrew Henry RobertsonTottenhamDEF5.3021.037.000
Oscar BobbFulhamMID5.8101.030.000
Jack Edward RudoniCoventryMID5.1501.029.000
Charalampos KostoulasBrightonFWD5.7321.022.000
Cody Mathès GakpoLiverpoolMID7.904997.000
T. MuharemovićLeedsDEF5.103986.000
Cole Jermaine PalmerChelseaMID9.931957.000
Dominic Nathaniel Calvert-LewinLeedsFWD6.841953.000
António SilvaBournemouthDEF5.000933.000
Mathys Henri TelTottenhamMID6.310930.000
Joško GvardiolManchester CityDEF6.213928.000
Riccardo CalafioriArsenalDEF6.311925.000
Mathis Rayan CherkiManchester CityMID8.232923.000
Elliot AndersonManchester CityMID7.201918.000
Enzo Jérémy Le FéeSunderlandMID6.831911.000
Sandro TonaliTottenhamMID6.200906.000
N. JacksonAston VillaFWD4.940901.000
Kevin SchadeBrentfordMID6.830896.000
Micky van de VenTottenhamDEF5.900894.000
Justin Dean KluivertBournemouthMID6.213893.000
Joshua Kofi AcheampongChelseaDEF4.800893.000
Addji Keaninkin Marc-Israel GuéhiManchester CityDEF6.911880.000
Omar Khaled Mohamed Abd Elsala MarmoushManchester CityFWD7.520873.000
Thierno BarryEvertonFWD6.130873.000
Declan RiceArsenalMID8.403869.000
Leif DavisIpswichDEF4.221867.000
Víctor MuñozLiverpoolMID4.930865.000
Tyrique Aaron Delali Yusuff GeorgeEvertonMID5.320860.000

Sæt dit eget hold på 2 minutter

Du kigger på præcis den data, spillet kører på. Opret en gratis bruger, byg dit hold inden for budgettet og følg dine point live sammen med dine venner.